ERROR! Please, activate JavaScript!
*
Аутентифікація Реєстрація
Політика конфіденційності

Політика конфіденційності:

1. Персональні дані
1.1. Адреси електронної пошти зберігаються нами тільки в тому випадку, якщо Ви реєструєтесь на нашому сайті. Ваша адреса електронної пошти буде використовуватися тільки в таких цілях:
- в адміністративних цілях, наприклад для повідомлення про порушення Умов користування;
- для повідомлення про особисті повідомлення, оновлення, новини, події, тощо;
- в цілях відновлення паролю до Вашого аккаунту.
1.2. Без Вашого дозволу ми не маємо права:
- робити Вашу адресу електронної пошти видимою для інших відвідувачів Сайту;
- використовувати Вашу адресу електронної пошти у цілях, відмінних від перерахованих у пункті 1.1;

2. Безпека
2.1 Персональні дані та інші матеріали, розміщуються на Сайті під Вашу відповідальність. Нами вжито відповідні заходи для запобігання несанкціонованого доступу, забезпечення безпеки даних та забезпечення належного використання інформації, зібраної нами в мережі. Ваші персональні дані, які видно на Сайті (наприклад, будь-які публічні коментарі, розміщені Вами), доступні для третіх осіб, і Ви погоджуєтесь з тим, що зазначені треті особи зможуть копіювати цю інформацію на свої сайти або в інші місця.
2.2 Ваші персональні дані будуть зберігатися тільки протягом часу, який потрібен Вам для користування Сайтом, і тільки в цілях, зазначених у цій Політиці конфіденційності.
2.3 Для видалення Ваших даних з Сайту, Вам необхідно виконати процедуру видалення аккаунта, яка доступна в особистих налаштуваннях домашньої сторінки.

Правила користування сайтом * Політика конфіденційності * Відгуки про сайт * Правовласникам * Підтримка * Контакти * Про нас
* Y-Monitora.com 2014-2023