ERROR! Please, activate JavaScript!
*
Аутентифікація Реєстрація
Про нас
Пошук нових друзів і знайомств, спілкування та розваг буде доступний тільки для зареєстрованих користувачів сайту. У нас Ви зможете створювати свої групи, розміщувати статті, блоги, фото і відео файли, а також користуватися іншими сервісами для дозвілля та відпочинку.

Коротко про проект

Команда нашого сайту вітає всіх, хто бажає знайти друзів і нові знайомства в Україні та за її межами, а також скористатися всіма ресурсами сайту для спілкування, відпочинку та дозвілля.

Соціальна мережа Y-monitora.com пропонує зареєструватися і стати повноправним користувачем нашого сайту!

Соціальна мережа Y-monitora.com є приватним проектом без якого-небудь зовнішнього фінансування та підтримки і не належить ні до якої партії, клану або спільноти. Головною метою проекту було прагнення створити соціальну мережу, до якої користувачі могли вільно висловлювати свою думку, знайомитися, спілкуватися і не боятися, що їх видалять з сайту за патріотичні висловлювання або їх дані реєстрації потраплять в руки противоукраинских силових структур і відомств.

На нашому сайті немає мовного бар'єру - спілкуйтеся і знайомтеся будь-якою мовою. Для цього скористайтеся мовними пакетами сайту.

Ми були б дуже раді будь-якій допомозі нашого проекту і в першу чергу популяризації нашої соціальної мережі Y-monitora.com на просторах інтернету, в засобах телебачення і радіомовлення. Запрошуйте своїх друзів, близьких і знайомих. Ми будемо дуже раді новим користувачам сайту.

Також ми пропонуємо безкоштовну роботу у вільний від основної роботи час для програмістів і seo-фахівців. Всіх, хто хоче приєднатися до нашої команди і безоплатно чим-небудь допомогти нашій соціальній мережі - прохання звертатися до адміністратора сайту, або залишати свої повідомлення у Групі користувачів сайту.

В даний час наш проект знаходиться на нейтральному від Росії та України сервері в Нідерландах та управляється з України.
Правила користування сайтом * Політика конфіденційності * Відгуки про сайт * Правовласникам * Підтримка * Контакти * Про нас
* Y-Monitora.com 2014-2023